DÁREK K NÁKUPU NAD 990,- | Vonný olej kadidlo! Nepropásněte šanci na péči o sebe! Objednejte hned.

O nás

nela houserova

 

Současný úspěch a spolupráce s předními značkami:

Od chvíle, kdy jsem krosha atelier založila, jsme se stali nezbytným prvkem v odvětví pracovního oděvu. Naše značka není jen o módních trendech, ale o kombinaci elegance, funkcionality a udržitelnosti. Pracujeme s klienty napříč různými odvětvími a naše práce se stává nedílnou součástí jejich úspěchu.

  • Rondony pro bistro Kitchenery: Naše šití přineslo styl a praktičnost do tohoto moderního bistra. Naše práce je vidět ve všech detailech, což pomáhá vytvářet nejen stylové, ale i funkční pracovní prostředí.

  • Overaly pro architektonické studio Atlas Forem: Společně vytváříme overaly, které kombinují eleganci s profesionálním vzhledem, což umožňuje architektům volný pohyb při zachování špičkového vzhledu.

  • Spolupráce s jóga studiem Coby Dup: V současné době jsme navázali spolupráci s jóga studiem Coby Dup kde můžete vyzkoušet a zakoupit naše minerální difuzéry a esenciální oleje. Doporučujeme návštěvu studia při aroma józe s Ilhem Mahbouli nebo při dalších lekcích jógy.

  • Naše produkty můžete najít v Dark / Concept Store v Praze na Letné

Příběh zakladatelky:

Když jsem byla na mateřské dovolené, začala jsem hledat cestu, jak spojit mou vášeň pro módu s péčí o životní prostředí. Toužila jsem po značce, která bude zrcadlit mé hodnoty a přinese do světa něco pozitivního. Tak vznikla krosha.

Náš příběh není jen o módním průmyslu; je to o cestě k harmonii a pohodě. Každý kousek, který vytváříme, má za cíl nejen zdůraznit vaši jedinečnost, ale také přinést do vašeho života klid a radost. Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí vašeho životního stylu a pomáhat vám cítit se skvěle.

S postupným rozvojem značky jsme se rozhodli rozšířit naši nabídku o další produkty, které přispívají k vaší pohodě a harmonii. Dnes jsem hrdá na to, čeho jsme společně dosáhli. krosha atelier je symbolem kvality, minimalismu a ohledu na planetu.

Budoucnost:

Naše cesta teprve začíná. Plánujeme nadále rozvíjet naše kolekce a spolupracovat s dalšími inovativními partnery. Chceme pokračovat v přinášení jedinečných produktů, které nejen zdobí, ale také inspirují a posilují naše zákazníky. Ať už jste architekt, kuchař nebo jóga instruktor, věříme, že krosha atelier bude stát po vašem boku, abyste dosáhli svých cílů s elegancí a sebevědomím.

 

Zpět do obchodu