DÁREK K NÁKUPU NAD 990,- | Vonný olej kadidlo! Nepropásněte šanci na péči o sebe! Objednejte hned.

Výměna a vrácení zboží

Možnosti vrácení a výměny zboží

Vaše spokojenost s našimi produkty je pro nás prioritou. Pokud z jakéhokoli důvodu nejste s vaším nákupem spokojeni, rádi vám nabídneme možnosti vrácení nebo výměny zboží.

Vrácení zboží

Pokud si přejete vrátit zakoupené zboží, kontaktujte nás do 14 dnů od doručení zásilky. Zboží musí být v nepoužitém stavu a v původním obalu. Po obdržení zpětného zboží vám poskytneme úplnou náhradu kupní ceny nebo vám nabídneme možnost výměny za jiný produkt.

Výměna zboží

Pokud si přejete vyměnit zakoupené zboží za jiný produkt, kontaktujte nás a oznamte nám vaše přání. Pokud je cena nového produktu vyšší, bude vám účtován doplatek. Pokud je cena nižší, rozdíl vám bude vrácen. 

Kontaktujte nás

Pro zahájení procesu vrácení nebo výměny zboží nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu na nela@krosha.cz nebo telefonicky na čísle +420 605 727 476. Naše zákaznická podpora vám ráda poskytne veškeré potřebné informace a asistenci při zpracování vrácení nebo výměny zboží. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a uděláme vše pro to, abychom vyřešili vaše potřeby co nejpohodlněji a nejrychleji.

Zpět do obchodu