DÁREK K NÁKUPU NAD 990,- | Vonný olej kadidlo! Nepropásněte šanci na péči o sebe! Objednejte hned.
Neohodnoceno

EUKALYPTUS Globulus - esenciální olej 10 ml

Eukalyptus Globulus, známý také jako modřínový eukalyptus, je strom původem z Austrálie, ale je také rozšířen v Číně. Olej z této rostliny se získává destilací párou zejména z listů a větví.

Esenciální olej Eukalyptus Globulus je znám svým silným, svěžím a pronikavým aroma. Tento olej bývá využíván pro své povznášející vlastnosti a pro podporu dýchacího systému. Má také antiseptické vlastnosti, což ho činí oblíbeným v oblasti aromaterapie a při výrobě různých bylinných produktů.

Díky destilaci párou je zajištěno, že esenciální olej zachovává mnoho přírodních látek obsažených v listech a větvích eukalyptu, což přispívá k jeho terapeutickým vlastnostem. Olej je široce využíván pro své mnohostranné použití od aromaterapie až po přípravu inhalací a masážních olejů.

Skladem
Značka: krosha atelier
245 Kč 245 Kč / 1 ks
Kategorie: Vše pro relaxaci
Záruka: 2 roky
účinky: Pročišťuje dýchací cesty, Antiseptické a antimikrobiální vlastnosti, Uvolňuje napětí a zlepšuje náladu, Stimuluje imunitní systém, Pomáhá při nachlazení a chřipce

Použití:
Nakapejte 5-10 kapek esenciálního oleje do aromalampy nebo na krystaly našeho Stone Aroma Diffuser 

 

Latinský název: Eucalyptus Globulus

Použité části rostliny: Listy a větve

Původ: Čína

Metoda extrakce: Destilace párou

 

Váha: 40g ℮
Složky / materiály: Boswellia Carterii
Výrobce: AWM, Ltd, S3 8AL, UK Distrubutor: Ancient Wisdom s.r.o.,
CTPark Trnava, Prílohy 583/57 91926 Zavar, Slovensko

 

SPIRITUÁLNÍ ÚČINKY EUKALYPTU

Eukalyptus je strom, který je spojován s mnoha praktikami duchovního a energetického léčení. Jeho vonný olej a listy mají řadu spirituálních účinků. Zde jsou některé z nich:

  1. Regenerace a očista: Eukalyptus má očistné vlastnosti, které pomáhají odstraňovat negativní energie a čistit prostor od škodlivých vlivů. Jeho vůně může pomoci vyčistit mysl a otevřít energetické kanály.

  2. Uvolnění dýchacích cest: Eukalyptus je známý svými účinky na dýchací cesty. Jeho vonný olej se často používá k uvolnění ucpaných nosních cest a podporuje volný tok energie přes tělo.

  3. Podpora koncentrace a jasné mysli: Vůně eukalyptu je spojována s podporou koncentrace, jasné mysli a mentálního clarity. Může pomáhat odstraňovat mentální mlhu a zlepšovat paměť a vnímání.

  4. Posilování ochrany: Eukalyptus je považován za ochranný prvek, který pomáhá posilovat energetický štít kolem nositele. Jeho vonný olej může pomoci odvrátit negativní energie a ochránit před škodlivými vlivy.

  5. Posilování imunity: Eukalyptus je známý svými antiseptickými vlastnostmi a podporou imunitního systému. Jeho vonný olej může pomoci posílit obranyschopnost těla a chránit před nemocemi.

  6. Duchovní léčení: Eukalyptus je spojován s duchovním léčením a transformací. Jeho vonný olej může pomoci uvolnit blokády a staré vzorce chování a podporovat proces osobního růstu a transformace.

Je důležité si uvědomit, že spirituální účinky eukalyptu mohou být vnímány subjektivně a mohou se lišit podle individuálního vnímání a víry. Každý jednotlivec může mít své vlastní zkušenosti s používáním eukalyptu a jeho spirituálními účinky.

 
 
 
 

Krosha atelier spojuje minimalistickou eleganci s kvalitními přírodními materiály, a přináší vám nejenom oblečení, ale i produkty pro vaši sebepéči a relaxaci. Naše produkty se starají o vaše osobní pohodlí i o naši planetu.

Oděvní kolekce je navržena s důrazem na pohodlí a snadnou kombinovatelnost. Jsme hrdí na to, že naše produkty nesou hodnoty udržitelnosti a etické výroby. Chceme minimalizovat dopad na planetu a zároveň zajistit férové pracovní podmínky pro všechny. Proto spolupracujeme s chráněnou dílnou, která poskytuje pracovní příležitosti pro ženy v těžkých životních situacích.

Novinkou v naší nabídce jsou minerální difuzéry, které spojují jedinečné minerální krystaly s esenciálními oleji. Tyto difuzéry nejenom provoní váš domov příjemnými vůněmi, ale také přinesou do vašeho života klid a harmonii. S krosha atelier se můžete těšit na jedinečné produkty, které vám nejenom dopřejí estetické potěšení, ale také přispějí k vaší pohodě a péči o sebe.

Zpět do obchodu