DÁREK K NÁKUPU NAD 990,- | Vonný olej kadidlo! Nepropásněte šanci na péči o sebe! Objednejte hned.
Neohodnoceno

POMERANČ - esenciální olej 10 ml

Podporuje klidný spánek, působí relaxačně, proti depresím a nervozitě a navíc jeho vábivá vůně navozuje dobrou náladu, dodává sebevědomí, odvahu a chuť do života.

 

Skladem
Značka: krosha atelier
236 Kč
Kategorie: Vše pro relaxaci
Záruka: 2 roky
účinky: Antidepresivní účinky, Stimuluje imunitní systém, Zvedá náladu a povznáší, Uvolňuje napětí a stres, Osvěžuje a stimuluje smysly
  • 100% esenciální olej
  • Latinský název:  Citrus Sinensis
  • Použité části rostlin: Kůra z ovoce
  • Původ: Brazílie
  • Metoda extrakce: Lisování za studena
  • Účinky: Podporuje klidný spánek, relaxaci, proti depresím a nervozitě. Má povzbuzující a osvěžující účinky. Dodává sebevědomí a odvahu.

 

 

Váha: 40g ℮
Složky / materiály: Boswellia Carterii
Výrobce: AWM, Ltd, S3 8AL, UK Distrubutor: Ancient Wisdom s.r.o.,
CTPark Trnava, Prílohy 583/57 91926 Zavar, Slovensko

Krosha atelier spojuje minimalistickou eleganci s kvalitními přírodními materiály, a přináší vám nejenom oblečení, ale i produkty pro vaši sebepéči a relaxaci. Naše produkty se starají o vaše osobní pohodlí i o naši planetu.

Oděvní kolekce je navržena s důrazem na pohodlí a snadnou kombinovatelnost. Jsme hrdí na to, že naše produkty nesou hodnoty udržitelnosti a etické výroby. Chceme minimalizovat dopad na planetu a zároveň zajistit férové pracovní podmínky pro všechny. Proto spolupracujeme s chráněnou dílnou, která poskytuje pracovní příležitosti pro ženy v těžkých životních situacích.

Novinkou v naší nabídce jsou minerální difuzéry, které spojují jedinečné minerální krystaly s esenciálními oleji. Tyto difuzéry nejenom provoní váš domov příjemnými vůněmi, ale také přinesou do vašeho života klid a harmonii. S krosha atelier se můžete těšit na jedinečné produkty, které vám nejenom dopřejí estetické potěšení, ale také přispějí k vaší pohodě a péči o sebe.

Zpět do obchodu