DÁREK K NÁKUPU NAD 990,- | Vonný olej kadidlo! Nepropásněte šanci na péči o sebe! Objednejte hned.
Neohodnoceno

KOPÁL - vykuřovací svazek

Otevřete bránu k osobní pohodě s naším vykuřovacím svazkem od Krosha Atelier. Kombinace šalvěje a živice kopálu vytváří osvěžující citrusovou vůni pro očistu a pozitivní energii. Stačí zapálit, nechat doutnat a ponořit se do uklidňující atmosféry.

Skladem
Značka: krosha atelier
165 Kč 165 Kč / 1 ks
Kategorie: Vše pro relaxaci

Vstupte do světa klidu a očisty s naším vykuřovacím svazkem od Krosha Atelier. Tato unikátní kombinace šalvěje a živice kopálu nejenže očišťuje prostor od negativních energií, ale také vytváří intenzivní svěží citrusovou vůni, která přináší harmonii a klid. Inspiraci čerpáme z tradičních rituálů amerických indiánů a přinášíme vám produkt, který propojuje historii s moderní dobou.

Vykuřovací svazek se jednoduše používá. Zapalte ho, nechte ho chvíli hořet, poté sfoukněte plamen a nechte jej doutnat ve vykuřovací nádobce, na kameni, nebo talířku. Dým můžete rozptýlit po místnosti, vytvoříte tak atmosféru pro meditace, modlitby nebo jednoduše pro relaxaci. Po rituálu odstřihněte doutnající konec a nechte ho dohořet, abyste si mohli svazek uchovat pro další užití.

Parametry:

  • Složení: Šalvěj a živice kopálu
  • Vůně: Intenzivní svěží citrus s jemným nádechem živice
  • Délka svazku: 10 cm
  • Použití: Očista prostoru, meditace, modlitby, relaxace
  • Tradiční inspirace: Rituály amerických indiánů
  • Moderní využití: Očista prostoru od negativních energií
  • Postup: Zapálit, nechat doutnat, rozptýlit dým, odstřihnout doutnající konec pro další použití.

Krosha atelier spojuje minimalistickou eleganci s kvalitními přírodními materiály, a přináší vám nejenom oblečení, ale i produkty pro vaši sebepéči a relaxaci. Naše produkty se starají o vaše osobní pohodlí i o naši planetu.

Oděvní kolekce je navržena s důrazem na pohodlí a snadnou kombinovatelnost. Jsme hrdí na to, že naše produkty nesou hodnoty udržitelnosti a etické výroby. Chceme minimalizovat dopad na planetu a zároveň zajistit férové pracovní podmínky pro všechny. Proto spolupracujeme s chráněnou dílnou, která poskytuje pracovní příležitosti pro ženy v těžkých životních situacích.

Novinkou v naší nabídce jsou minerální difuzéry, které spojují jedinečné minerální krystaly s esenciálními oleji. Tyto difuzéry nejenom provoní váš domov příjemnými vůněmi, ale také přinesou do vašeho života klid a harmonii. S krosha atelier se můžete těšit na jedinečné produkty, které vám nejenom dopřejí estetické potěšení, ale také přispějí k vaší pohodě a péči o sebe.

Zpět do obchodu