DÁREK K NÁKUPU NAD 990,- | Vonný olej kadidlo! Nepropásněte šanci na péči o sebe! Objednejte hned.
Neohodnoceno

Minerální Difuzér RŌZUKU~ŌTSU (růženín) přírodní difuzér do bytu

Tento produkt je vyráběn na zakázku. Odesíláme nejpozději do 5 pracovních dnů.

Vítejte v naší kolekci minerálních difuzérů od Krosha Atelier! Zde je několik důvodů, proč jsou naše produkty tak výjimečné:

 • Dlouhotrvající vůně: Naše minerální difuzéry mají schopnost postupně uvolňovat vůni esenciálních olejů po velmi dlouhou dobu. Stačí jen několik kapek vašeho oblíbeného oleje aplikovat na krystaly v difuzéru a užijte si nepřetržitou vůni, která se šíří do celého vašeho domova.

 • Ruční výroba: Každý z našich difuzérů je ručně vytvořen z betonu a doplněn surovými krystaly, což jim dodává jedinečnou estetickou hodnotu.

 • Stylový šátek krosha: Každý difuzér je dodáván s viskózovým šátkem krosha, který chrání povrch difuzéru a zároveň z něj dělá stylový dárek pro vaše blízké.

 • Drahé kameny: Růženín je spojen s láskou, soucitem a harmonií v mezilidských vztazích. Pomáhá otevírat srdce pro lásku a porozumění. Krystaly růženínu také podporují emocionální hojení a vyrovnávání vztahů.

Užijte si dokonalý prostor pro relaxaci a klid s našimi minerálními difuzéry a esenciálními oleji. Dejte svému domovu tu nejlepší péči a užijte si jedinečnou atmosféru plnou harmonie a pohody. A nezapomeňte si dopřát i trochu zaslouženého odpočinku!

 

 

Momentálně nedostupné
Značka: krosha atelier
810 Kč 810 Kč / 1 ks
Kategorie: Vše pro relaxaci
účinky: Posiluje harmonii a lásku, Podporuje sebelásku a sebepřijetí, Uklidňuje mysl a srdce, Pomáhá při léčení emocionálních zranění a traumat

Instrukce k použití:

 1. Umístěte potpourri mimo průvan. Zvýšíte tak intenzitu vůně.
 2. Odklopte víčko a na kameny aplikujte 5-10 kapek vůně. Množství volte podle preference intenzity.
 3. Víčko lze umístit částečně přes nádobu, abyste mohli kontrolovat sílu uvolňování aroma.
 4. Když se vůně vytratí, jemně promíchejte kameny. Tím rozprostřete přebytečný esenciální olej.
 5. Experimentujte s kombinacemi olejů: Kombinujte různé esenciální oleje a nechte se překvapit unikátní vůní, kterou vytvoříte. Vaše osobní aroma tvorba je na dosah ruky.

TIP: Umístění minerálního difuzéru poblíž zdroje tepla prodlouží vůni.

Minerální difuzér funguje tak, že kameny absorbují a udržují vůni dlouhou dobu. Umožňuje použití různých olejů.

 

Obsah balení: Betonová miska, surové krystaly, viskózový šátek krosha, návod k použití.

Rozměry: 110 mm průměr x 50 mm výška.

Množství přírodních krystalů: cca 250 g (může se mírně lišit)

Difuzér je dodáván bez esenciálních olejů, které jsou prodávány zvlášť.

Upozornění: Vyvarujte se kontaktu éterického oleje s kůží a očima.

 

SPIRITUÁLNÍ ÚČINKY

Růženín je známý svými duchovními, emocionálními a fyzickými účinky. Zde jsou některé z nich:

 1. Láska a emocionální harmonie: Růženín je spojován s láskou a emocionální harmonií. Pomáhá otevírat srdce, posilovat vztahy a přinášet do života lásku, porozumění a soucit.

 2. Sebeláska: Tento kámen je také spojován s podporou sebelásky. Pomáhá překonávat pocit nedostatečnosti, podporuje sebeúctu a pomáhá přijímat se takovými, jací jsme.

 3. Ochrana před negativní energií: Růženín je známý svými ochrannými vlastnostmi a schopností odvracet negativní energii. Pomáhá udržovat pozitivní a ochranný energetický štít kolem nositele.

 4. Stabilizace emocí: Růženín má stabilizační účinky na emocionální stav. Pomáhá uklidňovat mysl, snižovat stres a úzkost a podporovat emocionální vyrovnanost.

 5. Harmonizace vztahů: Růženín je považován za kámen harmonie a míru v mezilidských vztazích. Pomáhá vyrovnávat konflikty, zlepšovat komunikaci a posilovat vzájemné porozumění.

 6. Fyzické účinky: Někteří věří, že růženín má fyzické léčebné účinky. Může pomáhat při zlepšení cirkulace krve, snižování krevního tlaku a podporování celkového zdraví srdce.

 7. Podpora duchovního rozvoje: Růženín je spojován s podporou duchovního růstu a intuice. Pomáhá uvolňovat blokády, otevírat mysli pro nové perspektivy a posilovat spojení s vyšším já.

Je důležité si uvědomit, že účinky růženínu mohou být vnímány subjektivně a mohou se lišit podle individuálních zkušeností a vnímání. Růženín nenahrazuje lékařskou péči a měl by být vnímán jako doplněk k celkovému zdravotnímu a duchovnímu blahobytu.

 
 
 
 

Krosha atelier spojuje minimalistickou eleganci s kvalitními přírodními materiály, a přináší vám nejenom oblečení, ale i produkty pro vaši sebepéči a relaxaci. Naše produkty se starají o vaše osobní pohodlí i o naši planetu.

Oděvní kolekce je navržena s důrazem na pohodlí a snadnou kombinovatelnost. Jsme hrdí na to, že naše produkty nesou hodnoty udržitelnosti a etické výroby. Chceme minimalizovat dopad na planetu a zároveň zajistit férové pracovní podmínky pro všechny. Proto spolupracujeme s chráněnou dílnou, která poskytuje pracovní příležitosti pro ženy v těžkých životních situacích.

Novinkou v naší nabídce jsou minerální difuzéry, které spojují jedinečné minerální krystaly s esenciálními oleji. Tyto difuzéry nejenom provoní váš domov příjemnými vůněmi, ale také přinesou do vašeho života klid a harmonii. S krosha atelier se můžete těšit na jedinečné produkty, které vám nejenom dopřejí estetické potěšení, ale také přispějí k vaší pohodě a péči o sebe.

Zpět do obchodu