DÁREK K NÁKUPU NAD 990,- | Vonný olej kadidlo! Nepropásněte šanci na péči o sebe! Objednejte hned.
Neohodnoceno

LEVANDULE - esenciální olej 10 ml

Má uklidňující účinky a pomáhá zmírňovat napětí, depresi, bolesti hlavy a menstruační bolesti. Levandule je efektivní při odpuzování hmyzu a poskytuje příjemnou vůni prostředí.

Skladem
Značka: krosha atelier
295 Kč
Kategorie: Vše pro relaxaci
Záruka: 2 roky
účinky: Tlumí bolesti hlavy, Podporuje kvalitní spánek, Tlumí menstruační bolesti, Odstraňuje stres a úzkost, Zklidňuje a uvolňuje svaly
  • 100% esenciální olej
  • Latinský název: Lavandula Angustifolia
  • Použité části rostliny: Kvetoucí Špička
  • Původ: Francie
  • Metoda extrakce: Destilace párou
  • INDIKACE: Ekzémy, lupenka, Nespavost a poruchy spánku, Spáleniny, Štípance, odpuzovače hmyzu, Psychické zklidnění
  • Účinky: Pomáhá při bolestech hlavy, vyčerpání, a upravuje činnost střev. Má uklidňující, analgetické, protizánětlivé a antiseptické účinky.

 

Váha: 40g ℮
Složky / materiály: Boswellia Carterii
Výrobce: AWM, Ltd, S3 8AL, UK Distrubutor: Ancient Wisdom s.r.o.,
CTPark Trnava, Prílohy 583/57 91926 Zavar, Slovensko

Krosha atelier spojuje minimalistickou eleganci s kvalitními přírodními materiály, a přináší vám nejenom oblečení, ale i produkty pro vaši sebepéči a relaxaci. Naše produkty se starají o vaše osobní pohodlí i o naši planetu.

Oděvní kolekce je navržena s důrazem na pohodlí a snadnou kombinovatelnost. Jsme hrdí na to, že naše produkty nesou hodnoty udržitelnosti a etické výroby. Chceme minimalizovat dopad na planetu a zároveň zajistit férové pracovní podmínky pro všechny. Proto spolupracujeme s chráněnou dílnou, která poskytuje pracovní příležitosti pro ženy v těžkých životních situacích.

Novinkou v naší nabídce jsou minerální difuzéry, které spojují jedinečné minerální krystaly s esenciálními oleji. Tyto difuzéry nejenom provoní váš domov příjemnými vůněmi, ale také přinesou do vašeho života klid a harmonii. S krosha atelier se můžete těšit na jedinečné produkty, které vám nejenom dopřejí estetické potěšení, ale také přispějí k vaší pohodě a péči o sebe.

Zpět do obchodu